map

Фільтрувати матеріали за датою: травня 2015

23 травня 2015 року в приміщенні комплексу "Авто-ріка" відбувся СЕМІНАР-ТРЕНІНГ ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ГРОМАДСЬКИХ РАД. Розглядалися питання:  Як застосувати досвід громадських рад з реалізації форм та механізмів участі громадськості у формуванні державної політики на місцевому рівні для формування дієздатних територіальних громад? Досвід діяльності Координаційної ради сил Майдану Черкащини. Управління діяльністю громадської ради. Планування та організація діяльності громадських рад. Діяльність постійних комісій. Механізми контролю за владою та органами місцевого самоврядування. Вплив на кадрові призначення в органах влади.  Моніторинг органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також інші практичні питання роботи громадських рад при Канівській РДА та при Канівському міськвиконкомі. Провели семінар-тренінг досвідчені тренери, громадські активісти із Черкас, Анатолій Рекун та Микола Макуха. За результатами на своїй сторінці у Фейсбуці Анатолій Рекун зазначив: "Тільки но повернулися з Канева, де проводили семінар для громадської ради... Люди з числа учасників громадської ради: активні, обізнані, але не працюють як єдиний організм і дещо пригнічені. Склалося таке враження, що влада і громадська рада рухаються тут паралельними курсами. Доречі, це не тільки в Каневі, а й в інших містах області."   

Спецкор

Опубліковано в Новини

12 травня 2015 року, за ініціативи директора Канівського механічного заводу Миколи Рахуби, біля приміщення будинку рад м.Канева встановлено велопарковку. Вона має стати типовою для виготовлення і встановлення, згідно до Програми велосипедизації Канева, біля установ, підприємств, організацій, закладів культури та торгівлі. 

Спецкор

Опубліковано в Новини

Цієї весни виповнюється 95 років від дня загибелі Головного отамана Холодного Яру Василя Чучупаки, а також 95 років створення Холодноярської бригади та Степової дивізії - добровольчих формацій, які взяли участь у всеукраїнському повстанні проти російських окупантів навесні, влітку й восени 1920 р. Цьогоріч вшанувати повстанців 25 квітня до Чигирина з᾿їхалося більш, ніж півтисячі бійців українських добровольчих формувань – полку «Азов», батальйону «Айдар», ДУК «Правий сектор», батальйону ім. Кульчицького,  окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ», батальйонів «Чернігів», «Миротворець», «Золоті ворота», «Інгул» та ін. Святіший патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет провів молебень, а також освятив бойові прапори добровольчих батальйонів та холодноярські прапори, які після цього повезуть на фронт. Добровольці присяглися служити українському народові. Присягу зачитав 90-річний член ОУН та вояк УПА, один із керівників Кенгірського повстання, Володимир Караташ. А новобранців полку «Азов» просто з Чигирина провели на фронт.

26 квітня урочистості пройшли в Холодному Яру: в с.Мельники, Мотриному монастирі та на хуторі Буда біля дуба Максима Залізняка. Канівчани побували кількома групами як в Чигирині так і в Холодному Яру. Під час жвавого спілкування з часниками АТО, Народними депутатами України, очільниками Черкаської області, крім теми війни, героїзму холодноярців, сьогоднішніх вояків АТО, говорили про наболіле. Канівчани звернулися до Народних депутатів України, зокрема до Юрія Сиротюка та Юрія Левченка за допомогою в боротьбі з незаконною забудовою нових «курників» Нашої Ряби на Канівщині, призначенням на посаду голови Канівської РДА колишнього регіонала Сергія Дубенця та по інших питаннях. Якщо влада продовжуватиме ігнорувати думку громади, 22 травня 2015 року, в Каневі на Тарасовій горі … «…повіє вогонь новий з Холодного Яру»!

Спецкор

Опубліковано в Новини

Новини

І Туристичний форум Черкащини
І Туристичний форум Черкащини. Бастіон Дорошенка (Замкова гора, Чигирин) ще не чув стільки експертних дискусій про туризм від практиків. Напрацьовували механізми ефективної взаємодії між
Далі... 0 Comments 1426 Hits 0 Ratings