map

Буккросинг

Буккросинг – це захоплення і громадський  рух, який діє по принципу соціальних мереж і близький до флешмобу.

Буккросинг -  це дія  по звільненню книги. Людина, прочитавши книгу, залишає її в громадському місці для того, щоб інша людина могла взяти і прочитати цю книгу і повторить цю ж дію.

Історія буккросинга починається в 2001 році, коли цю ідею запропонував спеціаліст по інтернет – технологіям Рон Хорнбекер. Для початку він залишив 20 книг з пояснюючими записками в холлі свого готелю. Через півроку на його сайті було 300 активних користувачів.

На сьогоднішній день кількість учасників в світі перевищує 2, 3 млн.чол., зареєстровано більш 10 млн.книг.

Буккросинг  проникнув і до України. Тому що це книжковий клуб, який стирає кордони простору і часу. Це об’єднання людей, які міняють стереотипи. Адже ніколи в історії так не користувалися книгами.  Процес буккросингу складається з найпростішого дійства, основаного на принципі «прочитав сам – віддай іншому».

Буккросинг діє по всіх містах України. В соціальних мережах існує відкрита група.  Можна обміняти книги як в публічних місцях, так і в бібліотеках, кафе, клубах, магазинах.

15 вересня ц.р.  КП "Туристичний інформаційний центр міста Канева" (директор Яків Прогнімак), що знаходиться в приміщенні комплексу "Авто-ріка" відкрив першу в Каневі полицю буккросингу, долучившись до всеукраїнського громадського руху.

Відтепер на першому поверсі "Авто-ріки" для усіх канівців та гостей міста доступна так звана "безпечна полиця", де можна взяти книгу для прочитання та самому поділитися цікавою книжкою.

Щоб відкрити замок книжної шафи й взяти книгу з полиці, потрібно лише знати код.

УВАГА !  Код замка книжної шафи "БУККРОСИНГУ" в Каневі на 1 поверсі комплексу "Авто-ріка" ----- 0 0 0   (три нулі)

Читати 4453 разів Останнє редагування Вівторок, 16 вересня 2014 20:57

Галерея зображень

velo 1

bookkross
ti-ukraine.org
tourcenter