map

ЕКСКУРСІЇ

КП «Туристичний інформаційний центр міста Канева» пропонує гостям та канівчанам:

 

1. Оглядова екскурсія Каневом (для груп туристів)

Тривалість – 2 год.

Вартість на транспорті замовника – 180 грн.

(послуги гіда-екскурсовода)

Маршрут: Початок екскурсії - Комплекс «Авто-ріка», вул.206 дивізії, Канівський шлюз, Канівська ГЕС, пам'ятник «Кобзарю», знак «Канів», панорама Канівського водосховища та Канівських гір, вул.Енергетиків, пам'ятник «Бронепоїзд №56», Музей військової техніки, =  «Центр культури і мистецтв» Ріти Лаврентьєвої, Соборна площа, Земський парк, пам'ятний знак В.М.Чорноволу, Музей «Літературна Канівщина» (колишня бібліотека-музей А.П.Гайдара), Меморіальний комплекс загиблим у Другій Світовій війні, Успенський собор, Музей декоративно-прикладного мистецтва (факультативно-екскурсія – 60 грн. із групи + вхідні квитки 15 грн/10 грн.), вул.Героїв Небесної Сотні, площа Шевченка, гора "Московка", вул.Шевченка, «Тарасова алея», комплекс "Княжа гора", артгалерея "ЧервонеЧорне", пам'ятник Івану Підкові, Козацька церква, кладовище "Монастирок", пам'ятний знак жертвам "Голодомору", могила Віри Річ, причал «Тарасова гора», кінець екскурсії – стоянка транспорту біля Тарасової гори. 

2. Екскурсія в музей Т.Г.Шевченка, Тарасова гора

(Національний Шевченківський заповідник)

Екскурсія до Шевченківського Національного заповідника «Тарасова гора» з відвідуванням музею Великого Кобзаря:

вхідні квитки до музею – 20.00 грн. для дорослих, 10.00 грн. для дітей;

проведення екскурсії  музеєм (група до 30 осіб) -  200.00 грн.;

екскурсія в «Тарасову світлицю»  -  10.00 грн. дорослі, 5.00 грн. – діти;

3. Екскурсія в Канівський природний заповідник

Екскурсія в музей Природи (за попередньою домовленістю) – 10.00 грн з особи (при вході в музей)

4. Велосипедні екскурсії

Прокат велосипедів та велосипедні екскурсії для групи до 15 осіб туристичним маршрутам Канівщини "НАДДНІПРЯНСЬКІ  РОВЕРТУРИ". 

Деталі тут

Читати 10911 разів Останнє редагування Вівторок, 05 липня 2016 16:27

Коментарі   

 
+4 #1 Олена 13.04.2015, 18:45
Приїхали з Києва якраз перед Великоднем на один день. Звісно, всі готувались до свята і нам не вдалося взяти екскурсовода. Проте ми взяли двоколісний транспорт на велопрокаті, а також корисні поради і чудовий маршрут, який для нас там роздрукували.Чу дове місто, гарні люди і неймовірні краєвиди! Кожен українець повинен хоч раз в житті відвідати Канів.
Цитата
 

Новини

І Туристичний форум Черкащини
І Туристичний форум Черкащини. Бастіон Дорошенка (Замкова гора, Чигирин) ще не чув стільки експертних дискусій про туризм від практиків. Напрацьовували механізми ефективної взаємодії між
Далі... 0 Comments 1427 Hits 0 Ratings