map

Подорож Три родзинки: Братислава- Відень - Будапешт

Три родзинки

Братислава- Відень - Будапешт

3 ночівлі в Братиславі

Дата виїзду 2015 рік:    10.06,  24.06,  8.07,  22.07 

1 день 15:00 екскурсія по Львову + чашечка кави.  20:00 Виїзд до Братислави.

2 день Приїзд в м. Будапешт. Оглядова екскурсія містом. Будапешт ... назва угорської столиці багатьом асоціюється з іншою назвою: "Перлина Дунаю". Однак мало хто знає, наскільки влучна ця назва. Ви оціните це самі, коли підніметеся на Замковий Пагорб, і побачите його прекрасні будівлі і пам”ятки архітектури - тоді ви зрозумієте, що це дійсно одне з найдивовижніших європейських міст. Вільний час. Відвідування купалень «Сечені» факультативно (15 євро). Переїзд до Братислави. Поселення в готель. Ночівля.

3 день Сніданок. Екскурсія у м.Відень (факультативно 30евро). Відень-місто розкішних палаців і величних площ, мальовничих вуличок і численних сквериків. Відень - стародавнє місто з гучним ім'ям, яке пробуджує мрії. Столиця на Дунаї є сумішю старовини і сучасності, високого мистецтва і кічу. Це місто художників і митців. Колишня резиденція імператорів сім'ї Габсбургів не може поскаржитися на брак пам'яток мистецтва та історії. Споруда Карлскірхе є найзначнішою церквою у стилі барокко у Відні. Будівля Ратуші, побудована в період з 1872 по 1883 р., представляє неоготичний стиль. Ви побачите палаци в стилі бароко і вражаючі будівлі кайзерівських часів, пройдете по живописних середньовічних вуличках. Вони належать "старому" Відню так само, як і готичний собор Св.Стефана, кімнати скарбів Хофбурга, Іспанська школа верхової їзди, всесвітньо відомий палац Шенбрун. Віденські крамнички дивують гостей різноманітністю товарів і сувенірів. Універмаг "Шіпекк" - рай для любительок модних прикрас. Без кавярень важко уявити собі життя Відня. У затишному кафе можна дізнатися останні новини, себе показати і на людей подивитися. Найбільш відомі "Демель", де збирається сама строката публіка, "Захер", де панує атмосфера респектабельності і подають знамениті фірмові тістечка, "Можлива екскурсія в Шенбрунн (факультативно 20 євро). Повернення в Братиславу. Ночівля.

4 день Сніданок. Оглядова екскурсія містом Братислава. Це столиця Словаччини, що мальовничо розкинулася на берегах величного Дунаю, знаходиться в самому серці Європи; всього 60 км і 190 км відділяють Братиславу від Відня та Будапешту. У Братислави своя особлива атмосфера - поєднання тихої старовини і сучасного киплячого життя і вона по-своєму прекрасна. Словаки гордо називають свою столицю "перлиною на Дунаю". І вона з повним правом може називатися коштовністю. У цього міста є вишуканість, яка часто важливіша, ніж найяскравіший блиск. В милих вуличках древнього центру немає настирливого туристичного гармидеру, шуму й гамору. Тут все якось по-домашньому, спокійно і затишно. Братислава - наймолодша столиця Європи, проте її історія налічує понад тисячу років. Вона тричі ставала столицею: в 1291 році отримала привілеї королівського міста, пізніше, майже 250 років Братислава була столицею могутнього Угорського королівства, місцем коронації королів та імператорів Австро-Угорщини, тут свого часу давав перші свої концерти юний Моцарт у королівському замку Словаччини. Вільний час. Нічліг.

5 день Сніданок. Виселення з готелю. Повернення в Україну. По дорозі відвідання супермаркету. Приїзд до Львова до 24:00

Акція на 10.06.2015р. вартість туру: 159 євро

Довідки та замовлення по тел. (067) 376 24 06; (063) 756 79 79; (047 36) 3 18 58; 33 0 99

 або   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду      Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду      Дедлайн: – за 16 днів до дня виїзду

У вартості туру:

Проїзд автобусом єврокласу

Проживання в готелях 3* зі сніданками

Екскурсії по програмі

супровадження керівника  

Додатково оплачується:

Віза - 1292 грн. +  30 грн        Послуги візового центру:   555 грн.

Медична страхівка - 55 грн

Вхідні квитки в музеї.   Факультативні екскурсії та вхідні квитки в термальні джерела

* мінімальна кількість туристів для проведення факультативних екскурсій - 25 осіб.

Читати 1285 разів Останнє редагування П'ятниця, 22 травня 2015 20:43

Новини

І Туристичний форум Черкащини
І Туристичний форум Черкащини. Бастіон Дорошенка (Замкова гора, Чигирин) ще не чув стільки експертних дискусій про туризм від практиків. Напрацьовували механізми ефективної взаємодії між
Далі... 0 Comments 1390 Hits 0 Ratings