map

До Дня туризму: Тур у Вінницю із Канева! 27 вересня 2014 року

Тур у Вінницю із Канева!

27  вересня  2014 року

Дорогі друзі, запрошуємо Вас відвідати екскурсійний тур у Вінницю виїздом з Канева!

Програма туру :

Ранній виїзд з м. Канева від «Авто-ріки» (6.00 год.)

- Прибуття в м. Вінниця.

Автобусна оглядова екскурсія по місту.

- Відвідування ставки Гітлера "Вервольф".

У невеликому сосновому гаї на трасі Вінниця-Київ в роки Другої світової війни побудована ставка Гітлера "Werwolf".  Будівництво велося 6 місяців. Як робоча сила використовувалися військовополонені і в'язні концтаборів. Після закінчення  будівництва усі вони були розстріляні. На місці жорстокої розправи стоїть пам'ятник   14 тисячам невідомих жертв.

Вартість вхідних квитків - 12 грн/чол. (1 година);

За бажанням за доплату: Музей зброї - 20 грн; Польова кухня - 30 грн

- Відвідування музею-садиби і усипальні М.І.Пирогова.

Вінниця дбайливо шанує пам'ять ученого, хірурга, педагога М. І. Пирогова. У садибі під Вінницею, де знаменитий лікар провів останні двадцять років життя, знаходиться його меморіальний музей. Експозиція музею розташувалася в 10 залах і будинку-аптеці. Про життя вченого розповідають рукописи, друковані видання наукових робіт відомого хірурга, хірургічні інструменти, особисті речі. Навколо садиби ростуть дерева, посаджені самим Пироговим. У 1,5 км від садиби в каплиці-мавзолеї ось вже 125 років покоїться тіло видатного хірурга, що забальзамовано.

Вартість вхідних квитків - 45 грн/чол. (вхід на територію + Музей-садиба+Усипальня)

За бажанням за доплату - Музей-аптека - 10 грн/чол.

- Вільний час. У вільний час Ви можете відправитися в подорож на прогулочному катері від набережної міста (30-40 хв.). Вартість - 60 грн/чол. в обидві сторони (факультативно).

- Так само, факультативно, Ви можете відвідати музей ретро-техніки "Автомотовелофоторадіо" (Вартість вхідного квитка - 10 грн/чол.) У основі експозиції - приватні збори раритетних автомобілів і іншої техніки вінницького колекціонера О. Стрембицького. У музеї представлені більше 100 експонатів, зібраних за 35 років: автомобілі, мотоцикли, велосипеди, патефони, телевізори, фотоапарати, радіоприймачі та ін. Усі експонати діють, багато хто з них є символами радянської епохи, що пішла. У музеї ретро-автомобілів вітається близьке спілкування відвідувачів з технікою і іншими експонатами - можна посидіти за кермом будь-якого авто, приміряти військову форму різних країн, сфотографуватися в історичному образі.

- Відвідування фонтану ROSHEN (Вінницький фонтан) - єдиного в Україні і найбільшого в Європі плаваючого фонтану. Вас чекає незабутнє шоу з лазерним представленням і музикою.

Вартість подорожі  220 грн.

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, обслуговування екскурсоводом, оглядова екскурсія Вінницею, страховка.

У вартість не входить: вхідні квитки, особисті витрати.

Довідки та замовлення по тел. (067) 376 24 06; (063) 756 79 79; (047 36) 3 18 58; 33 0 99

(095) 791 97 68    або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Читати 1425 разів Останнє редагування Вівторок, 23 вересня 2014 18:12

Новини

І Туристичний форум Черкащини
І Туристичний форум Черкащини. Бастіон Дорошенка (Замкова гора, Чигирин) ще не чув стільки експертних дискусій про туризм від практиків. Напрацьовували механізми ефективної взаємодії між
Далі... 0 Comments 1390 Hits 0 Ratings