map

Тур до ПОЛТАВИ: полтавська сюїта + футбол!!!

Тур  до  ПОЛТАВИ: 

полтавська сюїта + футбол!!!

04 серпня 2016 року   Вартість туру: 350.00 грн.  

Доглянуте і затишне місто над річкою Ворсклою існує вже більше двох тисяч років. Можна сказати, що той, хто не був у Полтаві, не знає України. Полтавщина − земля всесвітньо відома, оспівана розповідями Гоголя і поемами Котляревського. На тутешніх полях прогриміла поворотна у світовій і європейській історії Полтавська битва. Тут народилися М. Зощенко, В. Холодна, С. Петлюра, померли Г. Короленко, П. Мирний і М. Скліфосовський. У Полтаві було прокладено шлях до зірок: геніальний Юрій Кондратюк обчислював траєкторію польоту до нічного світила, за якою в 1969 р. на Місяць полетіли американці... Полтавою дуже приємно гуляти. Місто зберегло безліч історичних споруд, побудованих у різних стилях − від українського бароко до українського модерну. Велика частина з них відремонтована. Велика кількість архітектурних пам'яток та багата історія міста створюють привабливу атмосферу для туристів.

Програма подорожі

07.00 Ранковий виїзд із Канева від комплексу «Авто-ріка»

10.00 Мгарський монастир (м.Лубни) Перша зупинка на нашому шляху − Мгарський монастир, заснований у 1619 році на кошти княгині Раїни Вишневецької − матері відомого в майбутньому князя Єремії Вишневецького. У 1692 р. на кошти гетьманів І. Самойловича та І. Мазепи, був вибудований кам'яний Спасо-Преображенський собор. Від заснування Мгарський монастир відігравав визначну роль у духовному житті України, завжди залишаючись твердинею православ'я. У 1622 році тут було засновано братство, яке активно протистояло окатоличуванню лівобережних українців. Найвідоміша подія в історії монастиря відбулася в 1654 році, коли на шляху з Москви до Константинополя, в монастирі зупинився Вселенський патріарх Афанасій III. Будучи вже в похилому віці − близько 90 років − ієрарх помер у цій обителі й був похований, як і належить східним патріархам, сидячи. Через 8 років тіло його було здобуто нетлінним, після чого він зарахований до лику святих.

Прибуття до Полтави. Обід. Ресторація «Шалена шкварка»

14.00 Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія містом Наша прогулянка починається від Круглої площі, розпланованої на згадку про перемогу російських військ над шведами. Це − найбільша кругла площа в Європі! Потім ми вирушаємо до Спаської церкви, також відомої в історичних подіях. Церква ця незвичайна − вона дерев'яна зовні й кам'яна всередині. Надзвичайно цікава також будівля Полтавського краєзнавчого музею (колишнього губернського земства) − видатна пам'ятка українського модерну. Навпроти музею знаходиться оригінальний пам'ятник Тарасу Шевченку в стилі конструктивізму, автором якого став великий скульптор Іван Кавалерідзе. Звідси наш шлях лежить на місце колишньої цитаделі Полтави, на Іванову гору. Відтворений нещодавно кафедральний Успенський собор і будинок-музей І. Котляревського, оглядова «Біла альтанка» і пам'ятник українській галушці знаходяться у сквері на місці укріплень старої Полтави. Перший в Україні памятник великому гетьману Івану Мазепі. Далі ми вирушаємо у величний Хрестовоздвиженський монастир. Його було засновано 1650 року, й із того часу він пережив кілька руйнувань. Після монастиря ми відвідуємо меморіал і музей Полтавської битви, що сталася влітку 1709 року. Нині поле, на якому відбулася історична битва, входить у межі міста. Музей, присвячений битві − єдиний в Україні, що входить до міжнародної організації військово-історичних музеїв під егідою ЮНЕСКО. Його колекція дуже багата − в ній знаходяться справжні речі Петра І та Карла ХІІ, є оригінали батальних картин і портретів роботи європейських та українських майстрів XVIII-XIX ст. До меморіального комплексу входять пам'ятники російським і шведським воїнам і меморіальний храм на місці битви.

17.00 Вільний час у місті. Прогулянка Полтавою її парками і скверами. Вечеря

20.00     ФУТБОЛ!!!    ФУТБОЛ!!!    ФУТБОЛ!!!  

20.00  Стадіон «Ворскла» гра 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи 2016 – 2017р.р.

«ВОРСКЛА», Полтава (Україна)         –            «ЛОКОМОТИВА», Загреб (Хорватія) 

22.00  Пізній від’їзд до Канева.

Вартість туру: 350.00 грн.

У вартість включено: Проїзд автобусом єврокласу, екскурсія Полтавою, страховка, супровід гіда. 

У вартість не включено: Вхідні квитки в музеї та на стадіон (30.00, 50.00, 100.00 грн), харчування, особисті витрати.

Довідки та замовлення: комплекс «Авто-ріка»,  кімн. 113 або по тел. 067 3762406; 063 7567979; 095 5178784; 04736 33099;  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду    www.kanivtur.info

Читати 199 разів Останнє редагування Понеділок, 01 серпня 2016 22:40

Новини

І Туристичний форум Черкащини
І Туристичний форум Черкащини. Бастіон Дорошенка (Замкова гора, Чигирин) ще не чув стільки експертних дискусій про туризм від практиків. Напрацьовували механізми ефективної взаємодії між
Далі... 0 Comments 1259 Hits 0 Ratings