map

Бонжур Париж + Нормандія

    Бонжур Париж + Нормандія

У турі:  3 столиці: Будапешт, Відень, Париж Красивіші міста: Зальцбург, Руан, Довіль

Долина гір та озер – Залькамергут,

Набережна Ла –Манш  + дегустація в Франції кальвадосу, сидру та найсвіжіших устриць; в Австрії – пива з монастирської пивоварні - «Augustiner-Bräu»

Дати виїзду: 06.03*, 27.03, 16.04, 01.05**, 11.06, 17.07, 13.08, 11.09

1 день

08:00 – виїзд зі Львова  Переїзд до Будапешту.  Пропонуємо екскурсію «Скарби Будапешту» (9 €). Ви поринете у  справжню казку,побачите набережну столиці, яка занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО: Парламент, панорама Королівського Палацу, Рибацького Бастіону, набережна Корзо та найдорожчі готелі міста у вечірніх вогнях. Фіналом прогулянки буде справжній «діамант» - оглядовий майданчик на горі Геллерт. З бокалом шампанського у цьому магічному місці Ви загадаєте найпотаємніші бажання! Переїзд до транзитного готелю. Поселення в готелі. Ночівля.

2 день

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Відень. Запрошуємо Вас до столиці Австрії - Відня. Прийшов час знайомитися з однією з найрозкішніших столиць Європи. Автобусна оглядова прогулянка центральною частиною міста. Ви познайомитеся  з найбільшими пам'ятками історії та архітектури різних епох і стилів. Вільний час.

Пропонуємо факультативні екскурсії - «Імперська дорога» (15 €) – пішохідна екскурсія по старій частині Відня. Хофбург – зимова резиденція Габсбургів, фешенебельна вулиця Грабен, символ Відня – собор святого Стефана. - «Блиск і розкіш династії Габсбургів - Шонбрунн» (20 €) – відвідання палацового комплексу Шонбрунн – літня резиденція династії Габсбургів, подібно до Петергофа і Версаля, це – ансамбль, що об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Вільний час. 18:00 орієнтовний збір групи.  Нічний транзит до Парижу.

3 день

Мрії збуваються – Париж, Париж, Париж Ласкаво просимо до найромантичнішого міста в світі. Оглядова екскурсія «Бонжур Париж». Місто любові і високої моди, місце яке утілило в собі всі чарівності Франції. Витончена архітектура або ж звичайні старі будинки, які стали невимушеними пам’ятниками історії, живописні парки в королівському стилі — все пронизано тонкою атмосферою французького духу. У цьому місті можна просто бродити по вулицях і розглядати вітрини салонів мод або ж магазинів. Від однієї тільки думки, що по вулицях цього розкішного міста ходили неперевершені Едіт Піаф і Коко Шанель, або з помпезністю проїздили по площах, королівські кортежі Наполеона, вселяють незвичайне відчуття причетності до історії Франції. Вільний час. Пропонуємо Вам відвідати один з найбільш відомих музеїв – Лувр (35 € ). Louvre в Парижі - найбільший музей світу і найдавніший королівський палац. Картини Лувру - це колекція безцінних шедеврів світової спадщини. Це місце, яке потрібно хоч раз в житті відвідати.  Відвідання знаменитого дому парфумів – Фрагонар (5 € ).  Ви дізнаєтеся про історію виникнення парфумів, про технологію їх виготовлення та які аромати підходять саме Вам. Саме тут у Вас буде можливість придбати справжні французькі парфуми !!! Вечірня екскурсія «Богемний Монмартр» (25 €). Він є самим колоритним місцем в Парижі, по своїй енергетиці, богемній атмосфері та неповторній привабливості. Музеї та галереї, галасливі площі та тихі вулички, невеликі театри та величезна кількість кабаре, ну і звичайно один з найгарніших соборів світу – Сак ре Кер.  Поселення в готелі. Ночівля.

4 день

Сніданок.  Пропонуємо Вам виїзну екскурсію «Дивовижна Нормандія + Ла Манш» (65 €) Такого неба та пейзажів, як в Нормандії Ви не побачите більш ніде. Природа Нормандії була джерелом натхнення багатьох художників , серед Клод Моне, Ежен Буден , Гюстав Курбе  і багато інших, що відобразили у своїх картинах нескінченні нормандські пляжі, рибаціе човни і скелясті обриви та величні міста …  Ми відвідаємо місто Руан – столицю Нормандії та Довіль - найкрасивіше курортне місто на узбережжі, побуваємо на набережній Ла- Маншу, отримаємо можливість скуштувати найсвіжіші устриці та ПРОДЕГУСТУЄМО КАЛЬВАДОС і СИДР.  Нормандія варта того, щоб хоч раз в житті її відвідати…

Повернення до Парижу. Вечірня тематична екскурсія «Aurevoir Paris»(5 €) - неймовірний та чарівний Париж – він приваблює вдень, і вночі. Пропонуємо ще раз поглянути на Париж та попрощатися з ним до наступного разу, під  романтичну музику з бокалом шампанського проїхатися по знаменитому Avenuedes Champs-Élysées та зробити незабутню фото-паузу на Трокадеро … Париж - це свято, яке лишається у серці своїх гостей назавжди… Нічний транзит на територію Австрії.


5 день

Прибуття в м. Зальцбург. Запрошуємо на оглядову екскурсію - старе місто зі своїм різноманіттям архітектурних стилів є справжньою скарбницею, не в останню чергу, завдяки суворим охоронним заходам. Місто Зальцбург є одним з райських куточків, які можна знайти в Європі. Вільний час. Рекомендуємо  Вам відвідати : -    дегустацію в одній з найбільш відомих пивоварень Австрії - «Augustiner-Bräu» (18 €).Зальцбург уже давно признаний столицею пива в Австрії. В пивоварні при монастирі Augustiner Bräu Kloster Mülln з давніх часів варять за унікальними рецептами чудове пиво Augustiner декількох сортів світле, темне, міцне, пісне, яке у свіжому, небутильованому, вигляді можна попити тільки тут. Причому вибір сортів у різний час року різний.  -   факультативна екскурсія « Магія гір та озер – Зальцкамергут» (30 €). Чи хотіли Ви колись побачити місце від якого захоплює подих, місце, яке наповнене магією природи … ? Ми запрошуємо Вас в подорож до краю кришталево чистих озер, мальовничих містечок та величних гір. Краса цих альпійських скарбів залишиться у Вашому серці назавжди. Переїзд в готель на території Угорщини. Ночівля.

6 день

Сніданок.  Виселення з готелю.  Переїзд до м. Егер.  Фото-пауза біля монументальної неокласичної споруди головного собору міста – Егерської Базиліки. Саме тут розташований найбільший в країні орган. На зведення та оздоблення собору пішло 120 років. Поруч з Егерською святинею, на території Архієпископської резиденції, знаходиться Архієпископський палац побудований ще у XVст., навколо якого розкинувся розкішний парк. Рекомендуємо відвідання селища виноробів «Долини красивих жінок» з дегустацією угорських вин (10 €). Ви почуєте неймовірні легенди цього регіону, дізнаєтеся чому долина має таку незвичну назву та які сорти вин тут виготовляють. На Вас очікують різноманітні конкурси, подарунки та море хорошого настрою. Збір групи та виїзд на територію України. 00:00 - орієнтовний час прибуття до Львова.

Вартість при ранньому бронюванні за 7 тижнів  - 215 €

Вартість при стандартном бронюванні - 245 € 

Акція на виїзд 06.03.2016р. – 189 €

 У вартість програми включено:
- проїзд транспортом євро-класу;
- проживання в готелі стандарт класу;
- харчування ВВ - сніданки;
- екскурсії по програмі;
- супровід керівника групи.

У вартість програми не включено:
-  консульський збір - 35 € ( послуги візового центру  орієнтовно 20 €);
-  страхування та підготовка документів до подачі 10 €.       

 * доплата за готелі у високий туристичний період - 15 €; **  -  25

Список документів для консульства Республіки Угорщина

-          Закордонний паспорт: (термін дії не менше 90 днів!!!), продовжені паспорти просимо не надсилати,

-          2 Фото  3.5 x 4.5, (обличчя на білому фоні, 80%, не старіше ніж три місяці)

-          Копія українського паспорта, (всі сторінки з відмітками)

-          Ідентифікаційний код.

-          Анкетні дані.

Для дітей: свідоцтво про народження і копію доручення на виїзд за кордон з поміткою що батьки забезпечують фінансування дитини – нотаріально завірені!!!! Довідка з місця праці одного з батьків (зарплата за останні 6 місяців), копія трудової книжки, завірена мокрою печаткою підприємства.  Довідку з місця навчання.

Для працюючих: Довідку з місця роботи (зарплата за останні 6 місяців), копію трудової книжки завірену печаткою підприємства (1,2 і остання сторінки), або довідка з банку про стан рахунку.

Для приватних підприємців: довідку з банку про стан рахунку, або свідоцтво платника ПДВ (нотаріально завірене), копію свідоцтва про реєстрацію та свідоцтва платника певного податку (нотаріально завірена), звіт з податкової за останній квартал завірений мокрою печаткою.

Для студентів: копію студентського квитка, довідку з місця навчання, довідку про забезпечення фінансування подорожі одним з батьків, нотаріально завірену. Довідка з місця праці одного з батьків (зарплата за останні 6 місяців), копія трудової книжки, завірена мокрою печаткою підприємства. Якщо один з батьків, хто виступає спонсором, є приватним підприємцем див. вище.

Для пенсіонерів: копія пенсійного посвідчення завірена мокрою печаткою установи де видали посвідчення, довідка про пенсію завірена мокрою печаткою установи (нарахування повинні бути не менше ніж за 6 місяців). При невеликій пенсії, бажано додати копію довідки  (завірену нотаріально), де вказано що людина пенсійного віку має певну власність. Чи  виписку з банку про стан рахунку.

Віза для пенсіонерів, дітей до 18 років є безкоштовною, для студентів до 21 року при наявності копії студентського квитка, і довідки з місця навчання (денна форма) є безкоштовною. Діти вписані в паспорт батьків виключно до 14 р. Потім обов’язково проїзний документ.

Довідки та замовлення: комплекс «Авто-ріка»,  кімн. 113 або по тел. 067 3762406;

063 7567979;  095 5178784; 04736 33099;  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;  kanivturinfo@i.ua   www.kanivtur.info

Читати 348 разів Останнє редагування Неділя, 31 січня 2016 21:29

Новини

І Туристичний форум Черкащини
І Туристичний форум Черкащини. Бастіон Дорошенка (Замкова гора, Чигирин) ще не чув стільки експертних дискусій про туризм від практиків. Напрацьовували механізми ефективної взаємодії між
Далі... 0 Comments 1390 Hits 0 Ratings