map

Найяскравіша подія року: Венеціанський карнавал

Найяскравіша подія року

Венеціанський карнавал

Львів - Егер – Будапешт – Венеція (2 дні) – Новента ді Піаве - Львів

Крім яскравої екскурсійної програми на Вас очікує:
- фотосесія в декораціях найяскравішого свята року;
- проживання в розкішних готелях 4*;
- в подарунок італійське шампанське та шоколад!
+ можливість шопінгу в аутлеті групи

Мак Артур в період знаменитих зимових РОЗПРОДАЖ – 70 % !!!

                                      Вартість туру - 199 € 

Дата виїзду: 06.02.2016*

1 день
 

08:00 - збір групи на ж\д вокзалі м. Львів. Виїзд на територію Угорщини.

Переїзд до м. Егер.  Фото-пауза біля монументальної неокласичної споруди головного собору міста – Егерської Базиліки. Саме тут розташований найбільший в країні орган..

Рекомендуємо відвідання селища виноробів «Долини красивих жінок» з дегустацію угорських вин (10 €).

Ви почуєте неймовірні легенди цього регіону, дізнаєтеся чому долина має таку незвичну назву та які сорти вин тут виготовляють.   На Вас очікують різноманітні конкурси, подарунки та море хорошого настрою.  

Переїзд до Будапешту. Поселення в готелі. Ночівля.

2 день
 

Сніданок. Виселення з готелю. Запрошуємо на оглядову екскурсію Будапештом. Ви закохаєтеся в нього з першого погляду. Старовинна Будда і елегантний Пешт злилися в неперевершений архітектурний комплекс. Їх розділяє лише величний Дунай. Ви побачите одну з найбільш вражаючих площ Європи – Площу Героїв, замок Вайдахуняд, Рибацький бастіон,
собор св.Матяша та знаменитий  Королівський палац. Вільний час. Можливість відвідати:
- купальні графа Сечені; - один з найстаріших зоопарків Європи; - музей мистецтв; - пішохідну вуличку Ваці та багато ін. місць.

21:00 - вечірня екскурсія «Вечірні вогні Будапешту» (7 €). 

22:00 – виїзд до Італії. Нічний транзит по території Угорщини та Словенії.

3 день
 

Прибуття до Італії. Пливемо на кораблику до серця Венеції – площі Сан-Марко. (10 €/в одну сторону-оплата при замовленні туру!).

Тут і розпочнеться найрозкішніше у світі дійство, фантастична неймовірна феєрія – Венеціанський карнавал! Карнавал у Венеції відкриває старовинне венеціанське видовище - Festa delle Marie, свято, присвячене звільненню венеціанських дівчат, викрадених піратами з Істрії.  Середньовічні танці на площах, розкішні, шиті золотом та коштовним камінням костюми і маски, все місто перетворюється на велику театральну сцену… На вулиці виходять сотні і тисячі Арлекіно, П’єро, Панталоне. А чарівна Коломбіна стає символом цього неперевершеного дійства.

Тут можливо все: романтичні знайомства,несподівані зустрічі, неймовірні перетворення, адже саме цьому святу притаманна таємничість і магія, містика і чаклунство… Перше знайомство з Венецією – Королевою Адріатики, чарівним містом каналів і палаців ... Перед Вами відкриється Серце Венеції – площа Сан-Марко, де розташовуються найпрекрасніші будівлі міста – собор Сан-Марко і Палац Дожів, історичні кафе та Кампаніла. Недалеко від набережної підносяться дві колони – символічні ворота міста, яке раде вітати дорогих гостей. Відвідання майстерні муранського скла (3 €). 1000-літня традиція та унікальна технологія, що передається з покоління в покоління. Ви зможете побачити, як виготовляють справжнє муранське скло – найкращий сувенір з Венеції, а також почути про його історію та таємниці.

Для тих хто хоче глибше поринути в це місто факультативна тематична екскурсія -  «Венеція - кохання крізь віки ...» (25 €). Повністю побудована на воді людьми, що
насмілились кинути виклик морській стихії, Венеція не схожа ні на одне із міст. Не важливо скільки раз Ви бачили її в кіно чи рекламі; реальна Венеція виявиться більш казковою
та сюрреалістичною, чим Ви могли собі уявити до цього. Неповторна суміш візантійського, готичного та ренесансного стилів з розкішними палаццо та романтичними каналами…
Кожен з Вас відкриє своє неповторне місто, свою Венецію… 

18:00 – відправлення з Венеції. Поселення в готелі 4****. 

Ночівля.

4 день
 

Сніданок. Виселення з готелю. Можливість шопінгу.  Шопінг в Італії дуже популярний, і вже давно вважається одним з найбільш вигідних способів оновлення гардероба. Зимові розпродажі – це період, що поєднує як раз-таки ці обидва чинники. Рекомендуємо відвідати знаменитий аутлет - Noventa Di Piave – McArthur Glen Designer Outlets 

Пливемо на кораблику до серця Венеції – площі Сан-Марко. (10 €/ в одну сторону-оплата при замовленні туру) 

Вільний день на Венеціанському карнавалі  + для Вас фотосесія в найяскравіших декораціях! 

20:00 – відправлення з Венеції. Транзит по території Італії, Словенії, Угорщини.

5 день

16:00 – орієнтовне прибуття до м.Чоп. 21:00 – орієнтовне прибуття до м. Львів *

 

 Вартість туру - 199 € 

ДЛЯ  ВЛАСНИКІВ  ШЕНГЕНСЬКОЇ  ВІЗИ

АКЦІЙНА ЦІНА НА ВІДКАЗНІ МІСЦЯ - 79 €

У вартість програми включено:
- проїзд транспортом євро-класу;
- проживання в готелі стандарт класу;
- харчування ВВ - сніданки;
- екскурсії по програмі;
- супровід керівника групи.

У вартість програми не включено:
-  консульський збір - 35 € ( послуги візового центру  орієнтовно 20 €);
-  страхування та підготовка документів до подачі 10 €.       

 

 * доплата за готелі у високий туристичний період - 15 €

Список документів для консульства Республіки Угорщина

-          Закордонний паспорт: (термін дії не менше 90 днів!!!), продовжені паспорти просимо не надсилати,

-          2 Фото  3.5 x 4.5, (обличчя на білому фоні, 80%, не старіше ніж три місяці)

-          Копія українського паспорта, (всі сторінки з відмітками)

-          Ідентифікаційний код.

-          Анкетні дані.

Для дітей: свідоцтво про народження і копію доручення на виїзд за кордон з поміткою що батьки забезпечують фінансування дитини – нотаріально завірені!!!! Довідка з місця праці одного з батьків (зарплата за останні 6 місяців), копія трудової книжки, завірена мокрою печаткою підприємства.  Довідку з місця навчання.

Для працюючих: Довідку з місця роботи (зарплата за останні 6 місяців), копію трудової книжки завірену печаткою підприємства (1,2 і остання сторінки), або довідка з банку про стан рахунку.

Для приватних підприємців: довідку з банку про стан рахунку, або свідоцтво платника ПДВ (нотаріально завірене), копію свідоцтва про реєстрацію та свідоцтва платника певного податку (нотаріально завірена), звіт з податкової за останній квартал завірений мокрою печаткою.

Для студентів: копію студентського квитка, довідку з місця навчання, довідку про забезпечення фінансування подорожі одним з батьків, нотаріально завірену. Довідка з місця праці одного з батьків (зарплата за останні 6 місяців), копія трудової книжки, завірена мокрою печаткою підприємства. Якщо один з батьків, хто виступає спонсором, є приватним підприємцем див. вище.

Для пенсіонерів: копія пенсійного посвідчення завірена мокрою печаткою установи де видали посвідчення, довідка про пенсію завірена мокрою печаткою установи (нарахування повинні бути не менше ніж за 6 місяців). При невеликій пенсії, бажано додати копію довідки  (завірену нотаріально), де вказано що людина пенсійного віку має певну власність. Чи  виписку з банку про стан рахунку.

Віза для пенсіонерів, дітей до 18 років є безкоштовною, для студентів до 21 року при наявності копії студентського квитка, і довідки з місця навчання (денна форма) є безкоштовною. Діти вписані в паспорт батьків виключно до 14 р. Потім обов’язково проїзний документ.

Довідки та замовлення: комплекс «Авто-ріка»,  кімн. 113 або по тел. 067 3762406;

063 7567979;  095 5178784; 04736 33099;  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду kanivturinfo@i.uawww.kanivtur.info

Читати 489 разів Останнє редагування Понеділок, 01 лютого 2016 23:42

Новини

І Туристичний форум Черкащини
І Туристичний форум Черкащини. Бастіон Дорошенка (Замкова гора, Чигирин) ще не чув стільки експертних дискусій про туризм від практиків. Напрацьовували механізми ефективної взаємодії між
Далі... 0 Comments 1390 Hits 0 Ratings