map

БЕРЛІН + АМСТЕРДАМ + ПРАГА

DON'T STOP!  Відпочивай на всі 100%

Три європейські столиці - у вирі святкової атмосфери, розпродаж та ярмарок!
А у нас, як завжди неймовірна компанія, море драйву та приємних несподіванок …
Ми знову запалюємо:
БЕРЛІН + АМСТЕРДАМ + ПРАГА

У нас, як завжди:

  • Море драйву, розваг і не тільки …
  • Музичний супровід від DJ на протязі всього туру
  • Фото та відео фіксація всіх яскравих моментів … а їх буде багато     +
    Найпікантніша вечірня екскурсія «Спокуси червоних ліхтарів»

 

                                      Вартість туру - 265/ 199 

Дата виїзду: 25.01.2016*

1 день

07:30 – збір групи на  ж/д вокзалі м.Львів. 08:00 – виїзд.  По дорозі знайомимося з нашою групою. Для Вас найкращі музичні треки від нашого DJ, море позитивних емоції та сюрпризи від спонсорів.  ЗА ХОРОШИЙ ПОЧАТОК ПОДОРОЖІ!  Переїзд на територію Чехії. Поселення в транзитному готелі Ночівля.

2 день

Ранкове прибуття до Берліну. Запрошуємо на оглядову екскурсію містом.  Його з упевненістю можна назвати одним з найдивовижніших та найяскравіших міст Європи. Кожен, хто приїжджає до Берліна, так чи інакше неминуче потрапляє під магічну чарівливість цього міста, його живого і невимушеного шарму. Колишня столиця Пруссії, «Третього Рейху», НДР а нині – об'єднаної Німеччини, місто театрів і музеїв, «полігон архітектури». Прекрасні парки та величні барочні замки створюють неповторну атмосферу і нагадують про його велич. Рейхстаг та Бранденбурзькі ворота, Берлінська стіна, Александрплац та Кафедральний собор. Вільний час. Можливість побродити по місту у веселій компанії, відвідати цікаві заклади та зробити класні фото. Нічний транзит на територію Голандії.

3 день

Прибуття в м.Амстердам. Поселення в готель. Вільний час в Амстердамі. Перш за все запрошуємо Вас на пікантну екскурсію «Спокуси червоних ліхтарів» (35 €)*  - Ви відвідаєте Квартал Червоних ліхтарів ... Жриці кохання, кофешопи і вулиці старого міста. Під час цієї екскурсії найпікантніше і шокуюче стане доступніше.  Цей район називається "Валлен". Один з найстаріших і колоритних в місті. Архітектура 17го століття, "Коричневі" кабаки, де гуляли ще Ост-Індські моряки, Будинки веселощів - все це існує тут і донині. Музей сексу - цікаві та шокуючі експозиції, а також веселі механічні інсталяції не залишать байдужим нікого. З настанням темряви у вітринах підсвічених червоним світлом з'являється краща зміна представниць найдавнішої професії з усіх куточків Європи і навіть світу. Ви побачите шоу, яке бадьорить кров та будить найпотаємніші бажання. А в кінці екскурсії бажаючі завітають до одного з найбільших кофішопів, де можна розслабитись та спробувати те, що дозволено тільки в Нідерландах. 

(Увага! Дану екскурсію можуть відвідувати лише повнолітні 18+)

А ДАЛІ НАС ОЧІКУЄ МІСТО, ЯКЕ НІКОЛИ НЕ ЗАСИНАЄ … Ночівля.

4 день

По традиції – пізній сніданок. Виселення з готелю. Запрошуємо на оглядову екскурсію столицею Нідерландів. Як тільки не називають Амстердам! Одні величають його Північною Венецією, інші Новим Вавилоном. Центральна площа Дам, Королівський палац, знаменитий амстердамський залізничний вокзал, побудований на дев’яти тисячах паль, музей Мореплавання та пришвартований біля нього вітрильник Ост-Індійської компанії «Амстердам», знаменитий плаваючий квітковий ринок, площа Рембрандта, музей Мадам Тюссо та музей Ван Гога, старовинна архітектура та чудова пишність водних каналів Амстердама забезпечать Вам незабутні враження від міста. Вільний час. Ого скільки всього нас чекає. Тим більше в такій компанії … ! Для бажаючих пропонуємо екскурсії: «Голландська ідилія» (65 ) - тематична екскурсія , що включає відвідання двох чарівних містечок на півночі Голландії : Заансе Сханс та Воленсдам. Заансе Сханс – місто-музей під відкритим небом , справжнє голландське село. В  традиційних зелених  будиночках Вам відкриють секрети виготовлення твердого сиру – національної гордості Нідерландів, а також підберуть для вас пару  ексклюзивних  голландських туфель – кломпів. Непорушна тишина, чистота , неймовірні пейзажі, аромат свіжовипеченого хліба подарують відчуття абсолютної гармонії .  Запах моря нас приведе в  містечко Волендам  - рай для рибалок та мореплавців.  Мальовнича бухта з десятками білосніжних та пурпурових парусів  гостинно зустріне Вас при в’їзді в місто. Основною ж гордістю Волендаму  являється оселедець,приготований по старовинній рецептурі і продегустувати хоча б один із його видів Ваш прямий обов’ язок. НУ ОТ ЗНОВУ СУТІНКИ НАД МІСТОМ, ЯКЕ НІКОЛИ НЕ СПИТЬ. ЧАС НА КОРОЛІВСЬКУ НІЧ. МИ З ВАМИ ВІДПРАВЛЯЄМОСЯ В ОДИН З НАЙБІЛЬШ ОРИГІНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ …

Дуже пізній  збір групи. Транзит на територію Чехії.

5 день

Прибуття в Прагу. Оглядова екскурсія «Місто тисячі шпилів». Прага -  романтична, казкова, приваблива, граціозна, такою її бачили навіть прості смертні, не кажучи вже про епітети геніїв, поетів, музикантів та митців. Ви відвідаєте знаменитий Карловий міст і серце Праги - Старомеська площа. Вільний час. Для бажаючих пропонуємо факультативну екскурсію «Прага – королівське місто» (15 €). Ви побуваєте в резиденції празьких королів та імператорів – Празькому граді. Перед Вами відкриється:Кафедральний собор Св.Віта, старий королівський палац, що являє собою великий комплекс з декількох архітектурних слоїв, базиліка та монастир св.Іржі, палацовий комплекс Бельведер. Поселення в готель. Час для релаксу і відпочинку. А ВВЕЧЕРІ  МИ ГОТОВІ ВЖЕ ЗАПАЛИТИ ПРАГУ – НАС ЧЕКАЮТЬ НІЧНІ КЛУБИ.
Ночівля.

6 день

Сніданок. Виселення з готелю.  Переїзд на територію Польщі.  БОНУС! Відвідання Кракова !!!!!!!!!!  Краків є одним із найдавніших міст і перлиною національної культурної спадщини. Він з гідністю виконував функції столиці і резиденції королів. Це надзвичайне місто, що лежить над Віслою – найбільшою з польських рік, приваблює туристів із усього світу. Збір групи. А тепер можна і додому. Переїзд на територію України.  22:00 - орієнтовне прибуття у м.Львів.

 Вартість туру - 265

Залишилося 6 місць по 199 €

 

У вартість програми включено:
- проїзд транспортом євро-класу;
- проживання в готелі стандарт класу;
- харчування ВВ - сніданки;
- екскурсії по програмі;
- супровід керівника групи.

У вартість програми не включено:
-  консульський збір - 35 € ( послуги візового центру  орієнтовно 20 €);
-  страхування та підготовка документів до подачі 10 €.       

 

 * доплата за готелі у високий туристичний період - 15 €

Список документів для консульства

-          Закордонний паспорт: (термін дії не менше 90 днів!!!), продовжені паспорти просимо не надсилати,

-          2 Фото  3.5 x 4.5, (обличчя на білому фоні, 80%, не старіше ніж три місяці)

-          Копія українського паспорта, (всі сторінки з відмітками)

-          Ідентифікаційний код.

-          Анкетні дані.

Для дітей: свідоцтво про народження і копію доручення на виїзд за кордон з поміткою що батьки забезпечують фінансування дитини – нотаріально завірені!!!! Довідка з місця праці одного з батьків (зарплата за останні 6 місяців), копія трудової книжки, завірена мокрою печаткою підприємства.  Довідку з місця навчання.

Для працюючих: Довідку з місця роботи (зарплата за останні 6 місяців), копію трудової книжки завірену печаткою підприємства (1,2 і остання сторінки), або довідка з банку про стан рахунку.

Для приватних підприємців: довідку з банку про стан рахунку, або свідоцтво платника ПДВ (нотаріально завірене), копію свідоцтва про реєстрацію та свідоцтва платника певного податку (нотаріально завірена), звіт з податкової за останній квартал завірений мокрою печаткою.

Для студентів: копію студентського квитка, довідку з місця навчання, довідку про забезпечення фінансування подорожі одним з батьків, нотаріально завірену. Довідка з місця праці одного з батьків (зарплата за останні 6 місяців), копія трудової книжки, завірена мокрою печаткою підприємства. Якщо один з батьків, хто виступає спонсором, є приватним підприємцем див. вище.

Для пенсіонерів: копія пенсійного посвідчення завірена мокрою печаткою установи де видали посвідчення, довідка про пенсію завірена мокрою печаткою установи (нарахування повинні бути не менше ніж за 6 місяців). При невеликій пенсії, бажано додати копію довідки  (завірену нотаріально), де вказано що людина пенсійного віку має певну власність. Чи  виписку з банку про стан рахунку.

Віза для пенсіонерів, дітей до 18 років є безкоштовною, для студентів до 21 року при наявності копії студентського квитка, і довідки з місця навчання (денна форма) є безкоштовною. Діти вписані в паспорт батьків виключно до 14 р. Потім обов’язково проїзний документ.

 

Довідки та замовлення: комплекс «Авто-ріка»,  кімн. 113 або по тел. 067 3762406;

063 7567979;  095 5178784; 04736 33099;  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду kanivturinfo@i.uawww.kanivtur.info

Читати 429 разів Останнє редагування Субота, 09 січня 2016 18:55

Новини

І Туристичний форум Черкащини
І Туристичний форум Черкащини. Бастіон Дорошенка (Замкова гора, Чигирин) ще не чув стільки експертних дискусій про туризм від практиків. Напрацьовували механізми ефективної взаємодії між
Далі... 0 Comments 1408 Hits 0 Ratings