map

Тур у Вінницю із Канева!

Тур у Вінницю із Канева! 

25  липня  2015 рік

Дорогі друзі, запрошуємо Вас відвідати тур у Вінницю з можливістю участі у Регіональному форумі розвитку громадянського суспільства!

Програма туру :

Ранній виїзд з м. Канева від «Авто-ріки» (6.00 год.)

Прибуття в м. Вінниця.

10.00     Участь у Регіональному форумі розвитку громадянського суспільства. Форум проводиться ІСАР "Єднання" спільно з БФ "Подільська громада" завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у межах проекту «Платформа розвитку громадянського суспільства». До проведення Форуму долучається широке коло партнерських організацій: Корпус миру в Україні, Фонд "Східна Європа", "Територія мам", "Молодь Демократичного Альянсу", "Гармонія", "Об'єднання волонтерів Вінничини", "Дивовижні", "Подільська агенція регіонального розвитку", "Дружня Вінниця". 

Мета Форуму: створення платформи для комунікації та співпраці між громадськими та благодійними організаціями Вінничини і представниками бізнесу, місцевої влади та громади. 
У програмі Форуму:   майстер-класи, "Вуличний університет", презентація найяскравіших громадських проектів, "КІНОпростір", квест із організаційного розвитку, гайд-парк із донорами, нагородження ТОП - 10 соціально-відповідального бізнесу і багато різноманітних цікавинок та сюрпризів! 
Протягом усього Форуму працюватиме "Дитячий простір", тож запрошуємо мам і татусів доєднуватися. Дитина - не перешкода, а компаньйон;)

Участь у заходах Форуму безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

або Автобусна оглядова екскурсія по місту. (3 годиниВідвідування ставки Гітлера "Вервольф".

Відвідування музею-садиби і усипальні М.І.Пирогова. Вартість вхідних квитків - 50 грн/чол.-25 грн. дит. (вхід на територію + Музей-садиба+Усипальня)  За бажанням, за доплату - Музей-аптека - 10 грн

 14.00-15.00 - Обід

Вільний час.  Участь у Регіональному форумі розвитку громадянського суспільства.

У вільний час Ви можете відправитися в подорож на прогулочному катері від набережної міста (30-40 хв.). Вартість - 60 грн/чол. в обидві сторони (факультативно). Так само, факультативно, Ви можете відвідати музей ретро-техніки "Автомотовелофоторадіо" (Вартість вхідного квитка - 10 грн/чол.)  У основі експозиції - приватні збори раритетних автомобілів і іншої техніки вінницького колекціонера О. Стрембицького. У музеї представлені більше 100 експонатів, зібраних за 35 років: автомобілі, мотоцикли, велосипеди, патефони, телевізори, фотоапарати, радіоприймачі та ін. Усі експонати діють, багато хто з них є символами радянської епохи, що пішла. У музеї ретро-автомобілів вітається близьке спілкування відвідувачів з технікою і іншими експонатами - можна посидіти за кермом будь-якого авто, приміряти військову форму різних країн, сфотографуватися в історичному образі. (музей «Владимир»)

21.00 - Відвідування фонтану ROSHEN (Вінницький фонтан) - єдиного в Україні і найбільшого в Європі плаваючого фонтану. Вас чекає незабутнє шоу з лазерним представленням і музикою.

22.30 – Відїзд до Канева

 Вартість подорожі  260 грн.


У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, обслуговування екскурсоводом, оглядова екскурсія Вінницею, страховка.

У вартість не входить: вхідні квитки, харчування, особисті витрати.

 Довідки та замовлення по тел. (067) 376 24 06; (063) 756 79 79; (047 36) 3 18 58; 33 0 99

або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду "> Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;     Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду "> Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду           www.kanivtur.info

Читати 791 разів

Новини

І Туристичний форум Черкащини
І Туристичний форум Черкащини. Бастіон Дорошенка (Замкова гора, Чигирин) ще не чув стільки експертних дискусій про туризм від практиків. Напрацьовували механізми ефективної взаємодії між
Далі... 0 Comments 1390 Hits 0 Ratings