map

Вшанування борців за волю України в Холодному Яру

25-26 квітня 2015 року пройдуть ювілейні 20-ті вшанування борців за волю України. Вони проходитимуть у Чигирині і в Холодному Яру.  Цієї весни виповнюється 95 років з дня створення Холодноярської бригади та Степової дивізії,  а також 95 років  від дня загибелі Головного отамана Холодного Яру Василя Чучупака. Холодноярська бригада та Степова дивізія – легендарні добровольчі формації, які взяли участь у всеукраїнському повстанні проти російських окупантів навесні, влітку й восени 1920 р. Історичний клуб “Холодний Яр”, полк “Азов”, ДУК “Правий сектор”, Українська православна церква Київського патріархату, Черкаська ОДА, Національний заповідник “Чигирин” та ВО “Свобода”, ініціатори цьогорічних меморіальних заходів у Холодному Яру, закликають усі вояцькі формації та всі патріотичні середовища вшанувати полеглих у Визвольній боротьбі за Українську державність у 1917 – 1920-х та 2014 – 2015 роках під час Всеукраїнської холодноярської прощі.

План вшанувань:

25 квітня, Чигирин, молебень за Україну патріарха Філарета, благословення патріарха Філарета воякам, виступ керівників Черкаської області та командирів батальйонів, освячення, Мистецький фестиваль козацької слави “Холодний Яр-2015” за участю провідних українських гуртів.

Деталі: http://soli.com.ua/2015/04/03/vshanuvannya-bortsiv-za-volyu-ukrajiny-v-holodnomu-yaru/#.VSODXnysWEc

26 квітня 2015 року, виїзд з Канева о 7.45. Мельники, центр, збір о 10.00, поч. о 10.30, покладання квітів і вінків до Меморіалу героям Холодного Яру, виступи керівників Черкаської області, командирів батальйонів і полків, митців, народних депутатів і політиків, формування вояцької делегації для вшанування могили Головного отамана Холодного Яру та братської могили холодноярців Петра Токовенка, Прохора Деркача, Руденка і Гаврилка “Полтавця” на кладовищі с.Мельники (покладання квітів, літія, громадська панахида), відкриття і освячення символічної могили братам Чучупакам, могили яких не збереглися, відкриття меморіальної таблички на братській могилі холодноярських козаків-повстанців; покладання квітів до пам’ятника поручникові Армії УНР, письменникові Юрієві Горлісу-Горському; відвідання Мотриного монастиря, де в юності послушником був Максим Залізняк, де “табором стояли гайдамаки”, де бував Тарас Шевченко, відкриття пам’ятника сотникові полку гайдамаків Холодного Яру Іванові Компанійцю, меморіальний мітинг, відвідання Свято-Троїцької церкви Мотриного монастиря, холодноярських печер, хутора Буда і дуба Максима Залізняка, покладання квітів на символічну могилу останнього кошового Запорозької Січі Петра Калнишевського та до пам’ятника Небесній сотні, освячення храму Праведного Петра Багатостраждального (Калнишевського), поминальний обід.

Запрошуємо канівчан на вшанування героїв Холодного яру 26 квітня 2015 року.

Відїзд з Канева від «Авто-ріки» о  -  7.45 Вартість подорожі 140.00 грн.

Довідки та замовлення по тел. (067) 376 24 06; (063) 756 79 79;

(047 36) 31858; 33099  або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду www.kanivtur.info

До зустрічі в Холодному Яру!

Читати 898 разів Останнє редагування Вівторок, 07 квітня 2015 14:00

Новини

І Туристичний форум Черкащини
І Туристичний форум Черкащини. Бастіон Дорошенка (Замкова гора, Чигирин) ще не чув стільки експертних дискусій про туризм від практиків. Напрацьовували механізми ефективної взаємодії між
Далі... 0 Comments 1390 Hits 0 Ratings