map

"Я тілько хаточку в тім раї ..." Відбулася презентація книги Володимира Біленка

В рамках заходів до 200-річчя з Дня народження Тараса Шевченка у центральній міській бібліотеці (вулиця Шевченка, 47) у неділю 8-го лютого о 12.00 відбулася презентація книги Володимира Біленка «Я тілько хаточку в тім раї ... Важкий шлях Тараса Шевченка до мрії, яка не збулася». Назва й підназва презентованої книжки однозначно виражають її зміст.

У слові до читача автор книжки Володимир Біленко тільки дещо переказує, коментує, пов'язуючи Тарасову мрію з реаліями його життя. Ідея створити таку книжку належить інженеру-будівельнику та журналісту Павлу Філю, який на сторінках книжки розмірковує, як можна було б реалізувати Шевченків задум. Віриться, що нині, в нелегкі часи, все ж таки знайдуться ентузіасти, які довершать Шевченкову мрію - збудують оселю, облаштують садибу за його концепціями і планами...

Під час презентації, яку провів Павло Філь, можна було придбати книжку та ще раз почути аргументи на користь та за реалізацію цього задуму.

Захід відбувся за сприяння Канівських МПО та РПО ВО „Свобода”, Канівської міської організації ОУН.

Інформаційним партнером презентації – виступила газета «Дніпрова Зірка».

Придбати книжку в Каневі можна в "Сувенірній лавці" КП "Туристичного інформаційного центру м.Канева" в приміщенні комплексу "Авто-ріка".

Довідки та замовлення: комплекс «Авто-ріка»,  кімн. 113 або по тел. (067) 376 24 06; (063) 756 7979; (047 36) 33099;    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду www.kanivtur.info

Фотозвіт в галереї

Спецкор

Читати 1306 разів Останнє редагування Неділя, 08 лютого 2015 17:02