map

Засідання круглого столу "Туристичні перспективи Канівщини"

Запрошуємо спеціалістів туристичної галузі, краєзнавців, членів громадських рад, посадових осіб місцевого самоврядування, представників ЗМІ, кандидатів у народні депутати на засідання круглого столу: «Туристичні перспективи  Канівщини», який відбудеться 10 жовтня 2014 року, об 11.00,  в комплексі  «Авто-ріка», м.Канів, вул..206 дивізії, 1,   2-й поверх. Орієнтовна програма роботи:

10.00-11.00 Реєстрація учасників, огляд виставки «Краща сторона Європи» та КП «Туристичний інформаційний центр м.Канева» (фойє, 1-й поверх комплексу «Авто-ріка»), вітальна кава.

11.00 Відкриття засідання Круглого столу.  Привітання учасникам.

Питання до обговорення - Сучасні виклики туризму в Україні та шляхи їх розв’язання в рамках Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року. Стан виконання зобов’язань у сфері туризму та курортів, визначених Угодою про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Залучення інвестицій у туристичну інфраструктуру міста та регіону. Паспортизація туристичних об’єктів та сучасний стан експозиції музею Т.Г.Шевченка в Каневі. Робота з включення об’єктів до Списку світової спадщини ЮНЕСКО. Представлення КП «Туристичний інформаційний центр м.Канева», Програма велосипедизації Канева. Проблеми та перспективи підготовки фахівців у системі туризму зокрема екскурсоводів. «Проща до Тараса», туристичні шляхи та маршрути як складова туристичного продукту Черкащини, відновлення фестивального руху. Бренд Канева. Представлення проекту «Птаха щастя» Галини Морозової.

13.00     Узагальнення думок та пропозицій. Закриття круглого столу

 

Читати 1391 разів Останнє редагування Четвер, 09 жовтня 2014 11:44