map

ГРОМАДСЬКИЙ ФОРУМ РЕФОРМ

26-27 липня у Києві відбувся всеукраїнський Громадський Форум Реформ – подія, що об’єднала активістів, журналістів та громадських діячів з усіх куточків України. Учасники Форуму виробили спільні механізми для просування реформ, а також для громадського контролю за їх впровадженням.
Форум організовула ініціатива Реанімаційний Пакет Реформ за сприяння Міжнародного Фонду Відродження.
Завдання Форуму – ознайомити активістів з регіонів з ухваленими та очікуваними реформами, напрацювати адвокаційні/моніторингові механізми підтримки впровадження реформ у регіонах, налагодити ефективні комунікації моделі співпраці між громадськими активістами, які працюють над реформами у різних частинах країни.
Форум пройшов у форматі пленарних засідань, панельних дискусій та робочих груп. Родзинкою стали заходи: обід з Сергієм Андрушком:  "Доступ, який змінює українців", вечеря з Дмитром Гнапом "YanukovychLeaks" та сніданок з Наталкою Соколенко: "Прес-сніданки та інші комунікаційні фішки".
Модераторами Форуму виступали Світлана Заліщук, Ганна Гопко, співкоординатори Реанімаційного Пакету Реформ, Максим Лациба, співкоординатор Центру Підтримки Реформ при Кабінеті Міністрів, Дмитро Шимків, заступник голови Адміністрації Президента України з питань реформ, Андрій Шевченко, співголова міжфракційного депутатськогообєднання "Платформа Реформ" та інші.
Канівських активістів на Форумі представляв голова ГО "Фонд розвитку "Шевченків край", директор КП "Туристичний інформаційний центр міста Канева" Яків Прогнімак.

Читати 1502 разів Останнє редагування Субота, 02 серпня 2014 19:08

Галерея зображень