map

Канівчани в Холодному яру вшанували героїв

12 – 13 квітня 2014 р. на Чигиринщині пройшли вшанування борців за волю України.
Гостей приймали Суботів, Матвіївка, Мельники та хутір Буда. Співорганізатори меморіальних заходів – Історичний клуб “Холодний Яр”, ВО “Свобода”, ВО “Батьківщина”, “Батьківщина молода”, Народний Рух України, музейно-етнографічний комплекс “Дикий хутір”, ГО “Вільне козацтво Холодного Яру”, народний депутат України Леонід Даценко, добродії Ігор Гаврищишин з Києва, Олег Куцин із Закарпаття, дід Карбала (Олександр Ромащенко) із с. Цвітна та Анатолій Дідук з Одещини.
Участь у вшануваннях взяли і кандидати у Президенти України  Юлія Тимошенко, Олег Тягнибок та Василь Куйбіда
"З таких святих місць, у яких ми зараз з вами знаходимося, мусять початися процеси єднання нашої нації проти нової агресії, проти нової окупації. І я переконана в тому, що високий дух патріотизму, який сьогодні конче потрібен Україні, піде сьогодні від таких патріотичних зібрань, як проходить сьогодні", - наголосила Тимошенко під час вшанування пам'яті героїв Холодного яру.
Вона також підкреслила, що українська армія сьогодні мобілізувалася і має мужність, патріотизм і готовність захистити Україну.
Водночас, виступ Юлії Тимошенко перед патріотами у Холодному Яру супроводжувався криками «Ганьба!»(див.відео).
У Вербну неділю кілька організованих груп канівчан та патріоти індивідуали побували в Холодному яру (див. фотозвіт нижче).

Читати 1933 разів Останнє редагування Середа, 16 квітня 2014 20:26

Медіа