map

Зробимо Україну чистою! Рік 2014

12 квітня 2014 року відбулась четверта всекраїнська акція з прибирання парків, скверів, пляжів та інших місць відпочинку – "Зробимо Україну чистою! 2014" (ЗУЧ-2014)! Ми підраховуємо кількість учасників та інші результати акції!
За минулі роки ми залучили до прибирання більше 200 000 учасників у 400 населених пунктах по всій Україні!
ЗУЧ-2014 – громадська ініціатива. Наша мета – покращити якість життя простими діями. Ми не схвалюємо вчинки тих, хто смітить у парках та на вулицях, але на цьому не зупиняємось. Ми готові власноруч зробити нашу країну чистішою, і вже довели це!
Ми не підтримуємо жодної політичної партії. Ми діємо в рамках міжнародного соціального проекту «Let's Do It!», який спрямований на те, щоб очистити від сміття нашу спільну домівку – Планету. До цієї чудової ініціативи вже долучилися більше 90 країн світу.
Координатором проведення Акції від громадськосьті в місті Каневі виступив Яків Прогнімак, голова громадської організації "Фонд розвитку "Шевченків край".   Від влади відповідальним за її проведення був Ігор Ренькас, перший заступник Канівського міського голови. Організаційно-технічні питання вирішувала керівник відділу ЖКГ Канівського міськвиконкому Тетяна Стадник. Було визначено 8 найбільш засмічених зон для прибирання (див Додаток), але учасники прибирання не обмежувалися тільки ними. На жаль, цих місць для прибирання набагато більше і вони практично повсюди. Канівчани з розумінням поставилися до необхідності очистити своє місто від сміття, але вкотре наголошувалося про необхідність докорінної зміни свідомості громадян, як тих хто смітить так і відповідальних за чистоту і порядок на наших вулицях, прибудинкових територіях, парках і скверах.
В місті просто відсутня місцева програма (політика) утилізації сміття, не працюють адмінкомісії, а відповідно не притягуються до відповідальності особи які дозволяють собі брутально засмічувати довкілля та отруювати життя мешканців Канева. Немає контейнерів та смітників в достатній кількості навідь біля торгових обєктів, на центральних вулицях, біля музеїв та в парках і скверах. Що можна вже говорити про околиці міста де по всіх урвищах та узбіччях доріг сміття святкує бал... Але разом ми змінимо це і змінимося самі - на краще!!! Ігор Ренькас запевнив учасників Акції, які прибирали урвище "Варшавка", що принаймі цю територію буде очищено, будуть виготовлені і встановлені смітники (урни) та прокладені "топи".
Яків Прогнімак

Читати 1922 разів Останнє редагування Середа, 16 квітня 2014 18:55

Галерея зображень