map

До Канева завітав екіпаж тральщика "Черкаси"

05 квітня 2014 року командир та екіпаж морського тральщика “Черкаси” завітали до Канева на Тарасову гору. Їх радо вітали канівчани, працівники музею Т.Г.Шевченка, екскурсійні групи, які в цей час були на Чернечій горі та в.о. Канівського міського голови Олександр Скорина. Після покладання квітів на могилу Кобзаря, з гостями була проведена фотосесія та екскурсія музеєм.

Під час прес-конференції командир корабля Юрій Федаш повідомив про те, що екіпаж тральщика “Черкаси” під час конфлікту в Криму, до кінця залишався вірним присязі народу України, висловив вдячність простим українцям, які їх підтримали.

Директор музею Т.Г.Шевченка Василь Тулін вручив екіпажу буклети та "Кобзаря". Школяр з Бориспільського району прочитав для екіпажу вірш Тараса Шевченка "Холодний яр". - Завтра увечері ми плануємо поїхати по домівках. З понеділка ми вже будемо мати конкретні вказівки щодо подальшої нашої долі. Скоріше за все – це буде дислокація в Миколаєві, поки не буде підготовлений до прийому кораблів порт в Одесі, – зазначив командир судна. На останок гості залишили запис у музейній Книзі відгуків.

Детально про тральщик "Черкаси"

Вірш холодний яр

Володимир Олексюк

Читати 1892 разів Останнє редагування Середа, 09 квітня 2014 11:27

Галерея зображень