map

Прокинься - корупція вбиває!

3

«Корупція в суді грабує! Корупція в школі розбещує! Корупція в лікарні вбиває!» - Transparency International Україна презентує провокативну соціальну рекламну кампанію, що покликана змінити лояльне ставлення суспільства до корупції, продемонструвати  руйнівні наслідки хабарництва та надати кожному громадянину дієвий інструмент для боротьби.

В понеділок 7 квітня о 13:30 в ІА «Інтерфакс» відбудеться презентація всеукраїнської соціальної рекламної кампанії «Корупція вбиває!».  Головна мета кампанії - зруйнувати лояльне ставлення до корупції у суспільстві, привернути увагу до руйнівних наслідків дрібного хабарництва, а громадянам, готовим до боротьби з корупцією, надати дієві правові інструменти.

Незважаючи на останні законодавчі ініціативи, корупція все ще сприймається українцями нейтрально, а в окремих випадках – позитивно.  Події Майдану почали формувати середовище яке сприймає корупцію як негативне, руйнівне, вбивче явище. При наявності зростаючого психологічного та громадського тиску на корупціонерів, може зменшитись число правопорушень, покарання стане невідворотним, носії політичної волі будуть вимушені реагувати на постійно зростаючий суспільний запит. Але для цього кожен українець повинен усвідомити потворну сутність корупції.  Саме тому, рекламна кампанія від Transparency International Україна шокує та викликає обурення.

Спікери:

  • Олексій Хмара, виконавчий директор ТІ Україна,
  • Ольга Тимченко, керівник департаменту комунікації ТІ Україна,
  • Олександр Корж, Cтарший Копірайтер Cheil Україна.

 

Рекламну кампанію розроблено у співпраці з компанією «Cheil Україна», «Біржею соціальної реклами», «Асоціацією зовнішньої реклами». Кампанія виконується в рамках проекту «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що реалізується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

#

Контактна особа: Ольга Тимченко,
керівник департаменту комунікації
Transparency International Україна
м.т. 050-352-96-18, р.т. 044 360-52-42,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
м.т. 050-352-96-18, р.т. 044 -52-42,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
www.ti-ukraine.org

Довідково: Transparency International Україна є Представництвом глобальної антикорупційної неурядової організації  Transparency International, що має понад 90 національних представництв та працює більше як у 100 країнах світу. Місія ТІ Україна: обмежити збільшення рівня корупції в Україні шляхом сприяння прозорості, підзвітності і доброчесності публічної влади і громадянського суспільства. Дізнатися більше про діяльність організації можна  на сайті  www.ti-ukraine.org.

Читати 1813 разів