map

Відбулося заключне засідання чергової сесії Канівської міської ради

В четвер 27 березня, відбулось V засідання VI скликання  XV сесії Канівської міської ради.
В засіданні сесії взяли участь - 31 депутат із 46. На початку сесії, секретарем міської ради – Скориною Олександром Івановичем було заслухано звернення депутатів та внесено до Порядку денного: звернення до ГПУ, Черкаської обласної прокуратури, СБУ про незаконний наділ земельних ділянок Литвинецькою сільською радою громадянам по вул. Маяковського. Незаконне захоплення земельних ділянок через незатвердженні межі міста Канева та Литвинецької сільської ради, яка від свого імені зробила їх землями запасу. Так, згідно чинного законодавства розпорядником земель запасу Литвинецької сільської ради є Головне управління держземагенства в Черкаській області. Депутатами було прийнято рішення «Про затвердження кандидатури заступника міського голови з виконавчої роботи».Було внесено на розгляд одного кандидата -Чалабієв Р.А. – директор ЗОШ №3. Відтепер, до призначення нового заступника міського голови, виконуватиме роботу по гуманітарному спрямуванню буде - Чалабієв Руслан Азадович.
Одним з питань розгляду порядку денного був проект рішення «Про внесення змін до кількісного і персонального складу виконавчого комітету Канівської міської ради». Депутатами було  прийнято рішення про затвердження складу виконкому в кількості – 7 осіб і перенесено на наступну сесію - розгляд кількісного складу виконкому з 11 осіб і нададуться нові кандидатури до персонального складу в кількості 4 осіб.
На питаннях земельного характеру, сесія була припинена, оголошена перерва до 01.04.2014р. на 10.00.
Після перерви, 01 квітня сесія продовжила свою роботу.
Були розглянуті земельні та інші питання повістки дня. Перед початком засідання на площі Шевченка (перед кінотеатром) Ігорем Сухобрусом було продемонстровано новенькі автобуси, які за його пропозицією мають обслуговувати канівчан у разі створення нового комунального підприємства "КАНІВПАСТРАНС". Питання буде вивчатися.
Було заслухано та затверджено Звіт Тимчасової депутатської комісії "Про фінансовий стан КП "Авто-Ріка" який зробив голова комісії Сергій Ткаченко. Не зважаючи на те, що директор цього КП Михайло Слюсаренко вже понад два місяці фактично відсутній на роботі, в ніч після розстрілу майдану 21 лютого 2014 року,прихопивши своє майно, разом із заступником втекли з Канева, жодного разу не з'являвся на роботу, передав свою заяву на звільнення автобусом з Києва, виявлену нестачу комісією товаро-матеріальних цінностей та не був присутній під час роботи комісії та на сесії і не дав пояснень, в.о. Канівського міського голови Олександром Скориною прийнято рішення.... про його подальшу роботу на цій посаді!!!  Депутати з цим мовчки погодились.
Підняте в процесі обговорення питання існування двох кас для обслуговування пасажирів на "Авто-Ріці" буде вирішуватися, разом з керівництвом ОПАС та іншими зацікавленими особами 2 квітня 2014 року у Канівському міськвиконкомі.
Після Звернення до депутатів Канівської міської ради з приводу вшанування Героїв Небесної Сотні, яке було прийняте на мітингу до сороковин (див. http://kaniv.net/news.php?p=35091 )  депутати таки прийняли рішення з доповненнями, яке внесла депутат Жанна Ніколенко і перейменували частину вулиці Леніна на вулицю Героїв Небесної Сотні (від потоку Дунаєць до Соборної площі). На цьому чергова сесія Канівської міської ради завершила свою роботу.
Яків Прогнімак

Читати 2195 разів Останнє редагування Вівторок, 01 квітня 2014 18:10

Галерея зображень