map

ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ ПІДПРИЄМЦІВ КАНЕВА

28 березня 2014 року в залі міськвиконкому відбулися збори підприємців Канева, обєднаних у ГО "Спілка підприємців Канівщини"
Ведення зборів доручили голові Спілки Володимиру Коржову та запрошеному в.о. Канівського міського голови Олександру Скорині.
На порядку денному було три питання, найнагальніші та найболючіші сьогодні - це допомога українським військовим, які охороняють кордони держави (95 аеромобільна бригада в районі Чонгару та сторожовому катеру "Канів" Одеського загону берегової охорони) та стан мобілізаційної роботи в Канівському військкоматі. Михайло Майстренко та Володимир Білоус доповіли присутнім про зібрані харчі та гроші підприємцями та пересічними мешканцями в магазинах міста і про їх використання. Було обговорене питання облаштування приміщень Клініки сімейної медицини в приміщенні колишньої молочної кухні. Була створена комісія в складі трьох осіб (Володимир Коржов, Іван Максимюк та Ігор Галаган) для вивчення цього питання та прийняття рішення по завершенню робіт. Сергій Гайдук доповів присутнім про стан мобілізаційної роботи в Каневі та необхідність термінового обладнання кімнати для зберігання зброї для чого не вистачає близько 10000 грн. Частину цих коштів пообіцяли надати в Канівській райраді (3500.00 грн) та вже зібрали працівники лікарні (понад 3000.00 грн).
8Сергій Гайдук попросив підприємців допомогти хоча б двома чи чотирма тисячами гривень як можна швидше. Присутні буквально за кілька хвилин зібрали гроші і Олена Воюцька передала 3150.00 грн Сергію Гайдуку. Ще 3000.00 грн підприємці прийняли рішення виділити із коштів Спілки, які будуть передані вранці 29 березня 2014 року. Таким чином питання було вирішене.
В різному була надана інформація про найближчі заходи та озвучена пропозиція щодо участі членів Спілки у виборах Канівського міського голови.
Попередньо згоду балотуватися на цю посаду дав голова Спілки підприємців Канівщини Володимир Коржов, який закликав присутніх до спільної перемоги.
Яків Прогнімак, член Спілки.
Читати 2247 разів Останнє редагування П'ятниця, 28 березня 2014 21:09