map

Тур у Вінницю - це не тільки фонтан.

25  липня  2015 року активні канівчани  побували у Вінниці де прийняли участь у Регіональному форумі розвитку громадянського суспільства. Форум проводився ІСАР "Єднання" спільно з БФ "Подільська громада" завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у межах проекту «Платформа розвитку громадянського суспільства». 


У другій половині цього спекотного липневого дня ми відвідали музей-садибу і усипальню М.І.Пирогова та музей-аптеку, а також музей ретро-техніки "Автомотовелофоторадіо". У основі експозиції - приватні збори раритетних автомобілів і іншої техніки вінницького колекціонера О. Стрембицького. У музеї представлені більше 100 експонатів, зібраних за 35 років: автомобілі, мотоцикли, велосипеди, патефони, телевізори, фотоапарати, радіоприймачі та ін. Усі експонати діють, багато хто з них є символами радянської епохи, що пішла. 

Відвідування фонтану ROSHEN (Вінницький фонтан), єдиного в Україні і найбільшого в Європі плаваючого фонтану, стало справжньою родзинкою подорожі. Незабутнє шоу з лазерним представленням і українською музикою не залишило байдужим жодного присутнього! 

Подорож була організована КП "Туристичний інформаційний центр м.Канева". Фотозвіт у Галереї.

У планах на найближчий час, також, подорожі до Умані, Жашкова (Буцький каньйон), Сорочинська ярмарка, Шевченко.фест у Моринцях, участь у 3 конгресі культури Східного партнерства у Львові та багато інших цікавих заходів. Запрошуємо до участі.

Спецкор

Читати 963 разів Останнє редагування Неділя, 26 липня 2015 22:20